0224 224 85 85 info@mukaddesozcan.com Pzt - Cmt: 9.00 - 19.00

Pb Serum

Pb serumu oluşturan aktif maddeler enzimlerdir. Enzimler sağlıklı bir insanın biyolojik sisteminin bir parçasıdır ve gerektiği yerde vücudu yeniden inşa edebildiği gibi onarır ve gençleştirir. Bununla birlikte enzimler en basit anlamda hücredeki binlerce reaksiyonu kontrol etmekten sorumlu etkili hücresel katalizörlerdir.

Enzimler, kozmetik ve ilaç endüstrisinde yıllarca biyoteknolojik araştırmalar yoluyla geliştirilen ürünlerin benzersiz aktif bileşenleri olarak yer almıştır.

Kozmetik endüstrisinden kullanılan bu enzimler yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ilk uygulamadan itibaren görünür ve hızlı sonucları garanti edebildiği görülmüştür.

Spesifik bazı enzimlere örnek vermek gerekirse bunlar:

Lipazlar – Bağırsaktaki yağları sindirmeye yardımcı olan enzim grubudur.
Kollajenaz – Bu enzim gelişmiş selülitte yağ nodüllerini çözer, yeni kolajen ve elastin gelişimini destekler.
Hyaluronidaz – Sıvıların birikmesinden sorumlu herhangi bir aşırı konsantrasyonun polisakkaritlerini kırmak için kullanılan enzimdir.
Başka bir enzim olan bir keratinaz ise istilacı organizmalara karşı keratini en çok kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılan bir besin kaynağı olarak kullanmasına izin verir.

Pb serum ise ispanyol kökenli bir ilaçtır ve sadece enzim tedavisinde değil daha birçok hastalığın tedavisinde etkilidir. Pb serum içerisinde yukarıda özellikleri belirtilen kollajenaz, lipaz ve hyaluronidaz olmak üzere 3 tane enzim bulunuyor.

Kullanım Amaçları Nedir?

• Tüm yüz ve vucutta yenilenme

• Dermis ve bağ dokusunun yenilenmesi

• Cildin elastikiyetinin artırılması

• Cilt yaşlanmasının belirtisi kırışıklıkların azaltılması

• Akne skarlarının azaltılması

X
Sohbete Başla
Hemen Ara
Yol Tarifi Al