0224 224 85 85 info@mukaddesozcan.com Pzt - Cmt: 9.00 - 19.00
Sivilce problemi ile kendisine gittim ve çok kısa süreden inanılmaz olumlu sonuç aldım, ilgi ve alakasından ötürü dr hanıma çok teşekkür ediyorum
h....g
Vücudun en büyük organı deri ve en çok hassasiyet göstermemiz gereken organlarımızdan biri haliyle. Küçüklüğümden beri cilt lekeleri ile uğraşıyorum. Mukaddes Özcan ile yollarımız yaklaşık 8 sene önce kesişti. Leke tedavim son derece başarılı bir sonuç verdi. Sonrasında botox, cilt bakımı, lazer gibi işlemler içinde başka bir yere gitmeyi hiç düşünmedim. Hem en kaliteli malzemeleri kullandıkları konusunda da içiniz son derece rahat olabilir. Mukaddes Özcan muayenesi kendinizi huzurlu ve mutlu hissedip güvenle işlem yaptırabileceğiniz bir yer. Tüm ekip çok kibar ve uzman. Ekibe çok teşekkürler herkese tavsiye derim.
ai...t
Dr.Mukaddes Özcan’a Botox uygulaması için gittim.Uygulamadan 4-5 gün sonra tek gözkapağım düştü.Kontrol için gittiğimde 1-2 ml daha yukarı yapması gerektiğini ve düşüklüğün birkaç ay sonra botoxun etkisi geçtikçe düzeleceğini bildirdi.Ne yazıkki kötü bir tecrübe yaşadım koyu makyajla kamufle etmeye çalışarak düzeleceği zamanı bekliyorum:( Daha güzel olmayı beklerken tam tersini yaşadım üzgünüm
b.....
Bugün muayene oldum. Sıcakkanlı,ilgili,candan,tatlı bir doktor... İnsana güven veriyor. Gerek olmayan bir şeyi asla yapmıyor. Para kazanmak gibi bir amacı yok. Amacı sadece memnun etmek ve soruna çözüm olabilmek.Biraz fazla bekliyorsun ama işini iyi yapınca sonuç bu oluyor sanırım. Doktor hanım cildimdeki sorun için biraz beklememi söyledi inşallah iyileşir ama sıkıntım devam ederse kendimi onun kıymetli ellerine bırakmak isterim.
n.....
Yüzümdeki ve vücudumdaki et benleri için gittim.Çok temiz ve güzel bir ortamda hepsi dr Mukaddes hanım tarafından neredeyse canım hiç yanmadan yok edildi.Bende bıraktığı izlenim çok profesyonel ve büyük bir tecrübe sahibi olduğu yönünde.Hastasını asla riske atmıyor.Amacı kazanç değil önce hastasının sağlığı.Güler yüzlü siz ve ekibinize çok teşekkür ederim.Nadir Çetin
se...n
Bursa'da cilt hastalıkları ve güzellikte gidilebilecek tek adres Dr. Mukaddes Özcan.. Yaklaşık 8 yıldır botox, dolgu ve lazer epilasyon uygulamalarımı yaptırıyorum. Çok başarılı doktor olmanın yanında hastalarıyla son derece ilgili, zarif ve güleryüzlü.. İyi ki var.. Bursa için büyük bir değer..
ha...u
Dört yıl boyunca yüzümde oluşan kızarıklıklar için, cildiye denince Bursa'da ilk akla gelen cilt doktorlarına gittim. Farklı şüphelerle birçok tahlil yaptırdım, tahlillerim temiz çıkıyor ancak kullandığım ilaçlar iyi gelmiyor, kızarıklıklar çok geçmeden tekrarlıyordu. İnternet üzerinden, cildiye uzmanı ararken Mukaddes Hanım'ın kliniğini gördüm, mesleki tecrübesinin yanı sıra devlet hastanesi tecrübesi olduğu için gitmeye karar verdim. Konuşmaya başladığımız andan itibaren yaptırdığım onca tahlilin, kullandığım onca ilacın boşuna olduğunu aslında sorunun basit bir şey olduğunu fark ettim ve içim rahatladı. Basit bir tahlil sonucunda hastalığımın Mukaddes Hanım'ın üzerinde yoğun olarak çalıştığı roza olduğunu öğrendim ve tedaviye başladım. Tedavi süreci boyunca bir kez daha anladım ki, aslında basit sayılabilecek bir hastalık yüzünden yıllarca boşuna endişelenmiş, üzülmüşüm. Mesleki yetkinliğinin yanı sıra ilgili, güler yüzlü, sıcak kişiliği için de, her kontrolde kendisine de söylediğim gibi "iyi ki bulmuş ve gitmişim" .
se...p
Yıllardan beri lazer epilasyon yaptırmak istiyordum ama güveneceğim bir yer bulamıyordum. Bir arkadaşımdan Dr. Mukaddes Hanım'ı duydum. Sonuçtan çok memnunum. Son derece modern ve güvenilir bir hizmet; üstelik güler yüzlü çalışanları da çok ilgili. Tekrar teşekkürler!
nu...n
Muayene olmak için gittiğimde en çok hoşuma giden şey ondan önce gittiğim cilt uzmanı Yusuf Özmen’i “o da çok iyi bir doktordur” diyerek övmesi oldu. Sadece kendine güvenen işine inanan insanların yapabileceği bir şey. Ayrıca çok sıcakkanlı ilgili bir doktor. Herkese tavsiye ederim
Nes*** K***
Zona hakkında bilgi almak için denk geldim makalenize. Bu kadar açıklayıcı, net ve eksiği fazlası olmayan tek türkçe içerik sizinki diyebilirim. Sizi tebrik ederim.
Can C***
Sayın Mukaddes Özcan, gerek iş gerekse kişilik olarak tanıdığım en mükemmel insanlardan birisi. Hiçbir ticari kaygı gütmeden sizin için en iyi çözümü her zaman sunan ideal insanlardan… Herhangi bir cilt rahatsızlığınız veya yaptırmak istediğiniz bir uygulama var ise, hem danışabileceğiniz hem de mü kemmel sonuçlu uygulamalar alabileceğiniz tek isim. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
S.Ö*** ***
Ben 55 yaşında, yaşlanmanın tüm belirtilerini yüzünde taşıyan, biraz ürkek, herşeyden korkan bir hasta olarak geldim mukaddes hanıma. Aman Allahım, bir sıcak karşılama, sevgi dolu yaklaşım, yapılan her işlemin ayrıntısıyla, korkumu benden alarak açıklanmasıyla karşılaşmam beni çok mutlu etti. Gerek doktor hanımın güleryüzü ve itina ile yaptığı işlemlerden, gerekse ekibinin temiz ve özenli çalışmalarından son derece memnun kaldım. Kesinlikle ediyorum.
S.O ***
Mukaddes hanımla 2008 yılında saç dökülmesi problemi ile tanıştım. Profesyonel hekimliğini ilk andan beri hissediyorsunuz. Hasta psikolojisini anlama ve destek olmada o kadar başarılı ki kendinizi güvende ve mutlu hissediyorsunuz. Bana göre tedavinin ilk aşaması, en önemli aşaması tamamlanmış oluyor . Sonrasında zaten uzman ellerdesiniz. Estetik ve güzellik adına başka çalışmalarımda da düşündüğüm tek isim. Özverisi, güleryüzü, işinde ki uzmanlığı, ekibi, ekibinin başarıları için çok teşekkür ediyorum. Verilen hizmet herşeye değer. Sevgilerimle.
N.G*** ***
Dr. Mukaddes hanım ve ekibi son derece ilgili ve güleryüzlü. Profesyonel ellere kendini teslim etmenin güveni çok başka, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
S.E ***
Yaklaşık 9 yıl oldu Mukaddes Özcan ile tanışıklığımız. Sivilce tedavisi ile başladık.. Çok iyi sonuç aldım tedaviden.. Hastalarıyla o kadar ilgili ve sıcakki hayran olmamak mümkün değil.. Son 3 yıldır da botox ve dolgu uygulamalarımı doktor hanım yapıyor..O kadar doğal oluyor ki yaptığı uygulamalar çok memnunum.. İyi ki var.. Bursa için büyük değer..
Nur*** O***
X
Sohbete Başla
Hemen Ara
Yol Tarifi Al